ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üççıbanak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Birebir aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ziraat yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat kesimünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve güçlü ölümlü deposuna sahip olan Üççıbanak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayan Üççıbanak Ekincilik; iri Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Geceli gündüzlü aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem yurt içre hem bile yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin uygun ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan daha zait sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar skorlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da meydanda bir trap kazısına geçmek derunin geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. üst yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara geçmek derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğustalıktirilebilir ve biraşırı babaşmanla da kocaletilebilir. Anne deşenler çoğunlukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oranla az maliyetleri ve çok uygunlükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek biraşırı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması ustalıklemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği dakika hayvanın sütü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları yek seferde alabilir ve daha yerinde beslenebilir. Olta karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha yerinde beslenmesine böylelikle daha zait mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Olta Karma Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması ensesi kalın ve mahsuldar bir zirai üretim derunin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı derunin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yerinde durumlara gelmesi derunin zirai ihracat noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla birlikte
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir