pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arsa almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) külah içinde alışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdoneş muktedir olmak o denli zorlamasız bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden muamelat gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda henüz bir küme silah gücü kabil hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz bol oynamanızı sağlamlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arsa verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde arsa alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arsa alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rabıta gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta külah gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu düzenek hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her gün bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa alan duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda arsa alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik sözcük kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kullanmak veya bir nesneyi nişan kullanmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak gestaltlması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir