pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) entrika süresince kızılışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışveriş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışveriş yapabilmek o denli hafif bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda elan fazla silah gücü üzere hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan uz oynamanızı katkısızlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde bucak meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte entrika mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görünmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her saat bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda bucak meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot vahit söz üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye temizlemek yahut bir nesneyi nişan temizlemek demeına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak mimarilması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir