hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiçbir bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant ferahliği ve fiziki gücüne bakarak şu denli sayıda hosting çitndırılabilir, söylenti gelimi ortalama bir beyit bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant ferahliği evet da gidiş geliş, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bağlı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda data centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu bakım sunulabilir, temelinden aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiçbir ayırt size ilişkin bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant ferahliği ve çarpıcılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir