Halı Seçiminde Kalitenin Adresi

e-halıcım ile dünyanın en şiddetli halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşantıımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanlar midein evin ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile bile katkı strüktürlıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil dunda görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda yaşantı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavim olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e yakın satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e yakın satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları midein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma üzere tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Elverişli tutarlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir