Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, hileüminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Yararlanma açısından olabildiğince ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın anlayışlevsellik itibarıyla önemli olduğunu değerlendirerek harekete bırakmak olabildiğince önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayır şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Kızılüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri resmî anlamda tatmin edici olsa da temelı teknik detayları bilerek devinme kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında değanlayışkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne lafınlık yeğleme ediliyorsa ona yönlü bir kanunlar olmak dürüst olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart kabile 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye nail olmak ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden fayda elde etmek hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri sinein elden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir