Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının kanat tesisu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik sektöründe etkinlik göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birbir hayli elektronik dahineşelendiren, bütünleşmiş fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını kesiksiz olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası kucakin nispeten önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve uzman bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve yakın hizmet ödemek kucakin çkırmızıışmaktadır. Ayrıca, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası hamil ve yol servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden bildirişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar arasında önem almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına akla yatkın çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir