En Pahalı Viski Markaları

En aktüel viski fiyatları için en düz adrese geldiğinizi afişe etmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde gelen aşırı zamlardan sonrasında aktüel fiyatları uyma geçirmek epey güçlük bir hale geldi. Fakat artık web sitemiz sayesinde en aktüel viski fiyatları listelerine ferah ferah ulaşabileceksiniz. İşte en aktüel viski fiyatları.

En aktüel viski fiyatları fevkda gördüğünüz üzere. 2023 Orak ayı ayı üzere istikbal olan zamlarla bu arada burada görmüş olduğunuz tutarların da tarih olabileceğini katiyen ihmal etmeyin. Eğer bu içecekleri sakır sakır olarak tüketiyorsanız dikkat etmeniz müstelzim en önemli noktalardan bir tanesi de bu içeceklere sakır sakır olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan taban gelebilecek zamlar duraksız olarak müşteriyı kısaca sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Bedelı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük yükselmekı son zamdan sonrasında 7 €, Black Ram 70’lik yükselmek ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi tarafından üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan binalmaktadır ve İskoç ve Japon viski inşa tekniklerine için distile edilmektedir. En kupkuru özelliği ise zarfında kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda arz yer bu viskinin üretiminde mıpeçe, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf üzere ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve epey berk bir viskidir.

Black James Viski Bedelı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski yükselmekı 400 TL önındadır. Viski inşaı, maltlanmış arpa veya öbür tahılların fermantasyonu ve ardından distilasyonu ile binalır. İskoçya’da viski inşaı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve öbür tahıllar kullanılır. Viski inşaında kullanılan tahılın türüne için viskinin tadı ve rengi değfiilebilir.

Dimple Viski Bedelı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçya’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve yaşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada yükselmekı daha mütenasip olan bir viski olarak kategorize edilir ve birmebzul anatomi tarafından beğenilen bir lezzet profiline sahiptir.

Grants Viski Bedelı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçya’da Speyside bölgesinde arz yer bir destileryede üretilen ve hala aynı karı tarafından üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en zorlu olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara için fiyatlandırılır. Grants viski, cihan çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak tanınır.

Gentleman Jack Viski Bedelı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’de üretilir ve öbür Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak dü defa damıtılır. Bu muamelat, viskinin daha pürüzsüz ve okşayıcı bir tada sahip olmasını esenlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir